Partner miesiącaBP

Punkty za zakupy

3 °P za 2 litry 

Liczący już ponad 100 lat, BP jest liderem wśród zagranicznych koncernów paliwowych w Polsce. Prowadzi działalność w ramach działów stacji paliw, gazu płynnego, kart paliwowych, olejów i smarów oraz hurtu paliw. 

 • Od 6 maja trwa nowa promocja na stacjach BP, w której za zebrane na swojej karcie punkty PAYBACK mozesz odebrac atrakcyjne nagrody. W tej promocji przygotowalismy dla Ciebie produkty idealne na sezon grillowy: zestaw 3 szklanek, koc piknikowy Spokey oraz ceramiczna patelnie grillowa Ambition. 

   

       Dzieki eKuponom szybciej zbierzesz punkty promocyjne na stacjach BP
         
      

   

   

 

Za każde 2 litry dowolnego paliwa dostaniesz 3 punkty PAYBACK!

Na stacjach BP Premiowane punktami PAYBACK są następujące usługi

Paliwa:  

2 litry dowolnego paliwa = 3 punkty PAYBACK

Sklep: 

2 zł = 1 punkt PAYBACK

Doładowania: 

2 zł = 2 punkty PAYBACK 

Płyny do spryskiwaczy :


BP letni (4 litry) = 150 punktów PAYBACK

BP letni (2 x 2 litry) = 300 punktów PAYBACK

Myjnia BP Car Wash: 

2 zł = 1 punkt PAYBACK

Program Premium + / Program Złoty = 200 punktów PAYBACK
Program Premium / Program Srebrny = 50 punktów PAYBACK
Program brązowy = 30 punktów PAYBACK


Szukaj w sklepach na stacjach BP oznaczonych produktów. Za ich zakup otrzymasz punkty promocyjne.

Każde wydane 2 zł w Wild Bean Cafe  = 1 punkt PAYBACK

Za zakup doładowań pre-paid oraz zestawów startowych także otrzymasz punkty PAYBACK. Szczegóły oferty znajdziesz
w katalogu nagród BP oraz na stacjach paliw.

 Znajdź stację BP w twojej okolicy

Wymiana punktów PAYBACK w BP

Już dzisiaj możesz zapłacić za najwyższej jakości paliwo BP punktami PAYBACK! Każde 500 punktów PAYBACK to 5 złotych, które możesz wydać na paliwo zamiast gotówki.

Więcej informacji o nagrodach znajdziesz na stronie BP.

Stacje BP

Na całodobowych stacjach zatankujesz najlepsze paliwo i skorzystasz z najwyższej jakości usług. Stacje paliwowe BP to sieć ponad 430 punktów na terenie całego kraju. Stacje BP w Polsce oferują najwyższej jakości paliwa, bezołowiowe benzyny oraz oleje napędowe, w tym paliwa nowej generacji BP Ultimate. Na wszystkich stacjach znajdują się całodobowe sklepy, na wielu myjnie automatyczne oraz nowoczesne myjnie bezdotykowe Jet Wash. 

Paliwa nowej generacji

W 2004 roku BP Polska wprowadziła na rynek paliwa nowej generacji: benzynę BP Ultimate 98 i olej napędowy BP Ultimate Diesel. Paliwa te są bardzo wydajne, zwiększają optymalne wykorzystanie mocy silnika i ograniczają emisję zanieczyszczeń do atmosfery. Dzięki wyjątkowym właściwościom czyszczącym przyczyniają się do likwidacji osadów w silniku, co usprawnia jego pracę i przedłuża żywotność.

Wild Bean Cafe

Prawdziwa kawa, smaczne jedzenie i naprawdę szybka obsługa. Wild Bean Cafe o nowa jakość w kategorii kącików gastronomicznych na stacjach benzynowych. Jest największą w Polsce siecią kawiarni czynnych całą dobę. Uwagę zwraca duży wybór różnego rodzaju kaw przygotowywanych w nowoczesnych ekspresach, według oryginalnych receptur, zawsze ze świeżo zmielonych ziaren i specjalnie filtrowanej wody.   

BP Car Wash 

Myjnie automatyczne na stacjach paliw BP są wyposażone w urządzenia renomowanych producentów europejskich Ceccato i Washtec. Na początku 2006 roku BP Polska rozpoczęła budowę sieci myjni ręcznych bezdotykowych. Korzystanie z myjni bezdotykowych BP jest łatwe i wygodne oraz w pełni bezpieczne dla delikatnych powłok lakieru.

Karty paliwowe BP PLUS

Karta paliwowa proponowana jest przez BP od 1997 roku. Zapewnia ona wygodę bezgotówkowych zakupów na ponad 20 tysiącach stacji w 36 krajach, pełne bezpieczeństwo każdej dokonywanej transakcji oraz kontrolę nad wydatkami. To profesjonalna oferta dedykowana dla kierowców zawodowych i flot, aby maksymalnie ułatwić im podróże służbowe po Polsce i Europie.   

BP Gas. Energia z natury najlepsza.

Gaz płynny, popularnie zwany LPG, jest paliwem ekologicznym, ekonomicznym i niezwykle wszechstronnym. Dzięki temu oferta BP Gas jest bardzo szeroka, obejmuje zarówno hurtową, jak i detaliczną sprzedaż gazu płynnego: butle stalowe, lekkie butle gazowe BP Gas L light, instalacje gazu płynnego dla firm, autogaz.

 

×