BZ WBK

Punkty za transakcje
kartami MasterCard PAYBACK
Nawet 1 °P za 3 zł

Bank Zachodni WBK to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych polskich banków, lider rynku w zakresie usług elektronicznych i poziomu zabezpieczeń. To jednocześnie bank przyjazny Klientom indywidualnym i biznesowym. Dostęp do zgromadzonych pieniędzy ułatwiają nowoczesne usługi elektroniczne BZWBK24. Dzięki nim Twój Bank jest zawsze na wyciągnięcie ręki 24 godziny na dobę – przez telefon, internet i sms.

 

  • Za każde 3 zł zapłacone kartą kredytową MasterCard PAYBACK otrzymasz 1 punkt PAYBACK
  • Za każde 6 zł zapłacone kartą debetową MasterCard PAYBACK Multi otrzymasz 1 punkt PAYBACK
  • Za każde 6 zł zapłacone kartą debetową MasterCard PAYBACK Omni otrzymasz 1 punkt PAYBACK

Oferta obowiązuje nie tylko u partnerów PAYBACK ale obejmuje wszystkie transakcje dokonane MasterCard PAYBACK. Dzięki temu u partnerów Programu otrzymujesz punkty jeszcze szybciej, bo aż dwukrotnie: za zakupy u partnera oraz za płatność kartą.

Punkty za korzystanie z karty BZ WBK MasterCard PAYBACK naliczane są w trybie miesięcznym, do 10 dnia miesiąca za poprzedni miesiąc kalendarzowy.


Bank Zachodni WBK  jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Bank powstał w wyniku połączenia w 2001 r. Banku Zachodniego SA i Wielkopolskiego Banku Kredytowego SA. Po fuzji w 2013 r. z Kredyt Bankiem, Bank Zachodni WBK został trzecim co do wielkości bankiem w Polsce. Po połączeniu BZ WBK dysponuje siecią liczącą blisko 1000 placówek i obsługuje prawie 3,5 mln klientów.

Bank Zachodni WBK skupia się na rozwoju wybranych pozycji oferty banku: produktów depozytowych, kredytów hipotecznych i gotówkowych, kart kredytowych, funduszy inwestycyjnych, leasingu oraz oferty dla biznesu. Bank Zachodni WBK posiada atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

×