Multikino

Punkty za zakupy

1 °P za 2 zł

Od lat Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. W ramach sieci w Polsce działa obecnie 32 kina. W Multikinie obejrzysz wszystkie światowe produkcje filmowe w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.


Zbieraj punkty PAYBACK w Multikinie:

  • Za każde 2 zł wydane na bilet otrzymasz 1 punkt PAYBACK
  • Za zakup dowolnego zestawu barowego otrzymasz 25 punktów PAYBACK 
  • Każde wydane 2 zł na gadżet filmowy z Multishopu to 1 punkt PAYBACK
KUP BILET ONLINE

 

Z oferty wyłączone są zestawy dedykowane grupom: zestaw z klasą oraz zestaw urodzinowy. Punkty nie są przyznawane za zakup pojedynczych produktów barowych oraz produktów z oferty Cavablanki i alkoholi.

Punkty PAYBACK przyznawane są za zakup biletów na filmy 2d i 3d z bieżącego repertuaru sieci Multikino w tym również za zakup biletów na wydarzenia specjalne takie jak: Nocne Maratony Filmowe, Multikbabykino, Kino na Obcasach, Koncerty, Opery HD, Poranki i inne z wyłączeniem seansów w ramach Akademii Filmowej Multikino.

Punkty PAYBACK można również zbierać za zakup biletów on-line na stronie www.multikino.pl oraz dokonując płatności karta kredytową Citibank MasterCard World.

Punkty przyznawane są za zakup maksimum 6 biletów dziennie na jedno konto PAYBACK i za maksimum 3 transakcje w ciągu dnia. Punkty PAYBACK nie są przyznawane  za zakup biletów grupowych (powyżej 15 osób) szkolnych lub urodzinowych. Punkty PAYBACK nie są przyznawane za zakup biletów w ofercie sprzedaży korporacyjnej, doładowań i bonów prezentowych.


Wymiana punktów PAYBACK w Multikinie

W Multikinie wymieniasz punkty na :

  • bilety do kina z bieżącego repertuaru
  • bilety na wydarzenia specjalne
  • zestawy barowe
  • gadżety filmowe w Multishopie 

Możesz również wymienić punkty na Vouchery.

 

Nie ma możliwości częściowej wymiany punktów oraz dopłaty gotówką lub kartą płatniczą. 

Aby wymienić punkty na nagrody należy w kasie kina okazać kartę PAYBACK.

  


Multikino powstało w lutym 1996 roku jako joint venture pomiędzy UCI - jednym z największych na świecie operatorów multipleksów oraz ITI – liderem na polskim rynku mediów. Spółka buduje i zarządza siecią multipleksów w Polsce – obecnie w ramach sieci działa 31 kin o łącznej liczbie 253 ekranów.

Pod koniec lipca 2004 sfinalizowana została transakcja dotycząca zakupu przez Grupę ITI 50% udziałów w Multikinie należących do UCI. Tym samym Grupa ITI stała się jedynym udziałowcem Multikina i uzyskała pełną kontrolę nad firmą. W lipcu 2007 roku Multikino przekształciło się w spółkę akcyjną.

Obecnie Multikino należy do lidera rynku europejskiego i jednego z największych operatorów kinowych na świecie - Vue Enetertainment Ltd., który prowadzi 146 kin z ponad 1321 ekranami. Spółka działa w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Danii, Portugalii i na Tajwanie.

Multikino to coś znacznie więcej niż tylko filmy. To nowy sposób spędzania wolnego czasu. W naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych imprez pozafilmowych takich jak: Nocne Maratony Filmowe czy transmisje wydarzeń sportowych na wielkim ekranie. Zachęcamy również do skorzystania z oferty barowej, w której oprócz tradycyjnych zestawów znaleźć można bar z lodami, stoisko ze słodyczami oraz pub.

 

×